Mummuline print on ajatu klassika!

Mummuline print on ajatu klassika!

Mummuline print on ajatu klassika – iga sukabrändi hooaja kollektsioonist leiad sukkpükse täpilise mustriga.
Mummuline muster on lõpmatult mitmekesine, näiteks: hästi väikesed täpikesed ja suured mummud, värviline ja kontrastne, läikiv või vaevumärgatav, sukkpüksid võivad olla üleni täpilised või suka imitatsiooniga.
E-pood 
www.sukkpüksid.ee lihtsustab valiku tegemise ja paljastab stiili saladused.

•    Mustad, õhukesed, poolläbipaistvad sukkpüksid, hästi väikeste täpikestega - maitsekas minimalism peab olema igas garderoobis!  
Sellised sukkpüksid lisavad välimusele salapära, tagasihoidlik muster värskendab Teie välimust, annab seksika noodi ning tõmbab meeste tähelepanu. 
Unikaalne muster annab võimaluse kanda neid nii tööl kui ka õhtul restoranis või romantilisel kohtingul - aktuaalne muster nii päeval kui ka õhtul, sest nende sukkpükstega sobib nii ametlik, range kui ka vaba, casual stiil.
Väikeste täpikestega sukkpüksid sobilikud absoluutselt kõigile - igas vanuses ja erineva figuuriga naistele! Kui Sinu garderoobis neid veel ei ole, siis kindlasti leia nende jaoks ruumi!

•    Väiksed ja keskmise suurusega mummud – on hea valik neile, kellele meeldib silmatorkav, täpiline muster, vali vaid  sukkpükste põhitoon!  
Mustad ja külmad toonid on visuaalselt salendavad ja heledad ning värvilised toonid teevad Teie jalgu visuaalselt paksemaks.

Läbipaistvad sukkpüksid on võluv valik, mis sobivad suurepäraselt kokteilipidudele või romantiliseks õhtuks.

•    Suured mummud -  väga ilus, kuid riskantne valik, need sukkpüksid saab kombineerida ühevärviliste riietega või klassikalise, musta värvi kleidiga.
Sellise mustriga sukkpükse saavad endale lubada vaid neiud, kes on saledate jalgadega.

•    Suka imitatsiooniga ja mummulise mustriga sukkpüksid – lihtne, kuid elegantne, seksikas ja väga võluv valik!

Soovitus! Mummuline muster – näeb välja väga omapärane, eriti kui on kontrastsed värvikombinatsioonid, kuid ärge üle pingutage!
Täpikesi ei tohiks olla üleliia palju - piisab täiesti ühest mummulisest esemest komplektis.

Soovitus! Mida erksam on värv mustrilistel sukkpükstel, seda "rahulikum" peab olema ülejäänud riidekomplekt seljas ja vastupidi,
kui jalas on "rahulikumat" tooni sukkpüksid, siis sobita juurde erksad, ühevärvilised riided.

Valige välja enda lemmikud mummuliste sukkpükste/sukkade seast! 
Meie e-poe uksed on alati avatud www.sukkpüksid.ee