Müügitingimused

Müügitingimused kehtivad sukkpüksid.ee e-poest ostja ja ettevõtja JP Group OÜ vahel kaupade ja teenuste ostmisel.


Kaupade ostmine toimub läbi JP Group OÜ kodulehe www.sukkpüksid.ee


JP Group OÜ keelab kopeerida teksti (Copy Paste) www.sukkpüksid.ee lehelt.


Vesimärgiga tootepildid (kus on märgitud sukkpüksid.ee) on JP Group OÜ omand. Pildi kasutamine isiklikult otstarbel on keelatud ja karistatav rahatrahviga.


Ostu vormistamiseks paigutab klient soovitud tooted ostukorvi ja kinnitab tellimuse. Tellimuse kinnituseks tuleb Teie e-mailile arve. Leping loetakse sõlmituks alates hetkest, kui kliendi e-mailile on saabunud arve.


Registreerimine ei ole kohustuslik, oste saab sooritada ka külalisena.


Ettemaksuarve.

Arve saadetakse kliendile tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Maksetähtajaks on 3 päeva alates arvel näidatud kuupäevast ja kellaajast. Juhul, kui raha ei laeku maksetähtaja jooksul, siis tellimus ja arve tühistatakse.


Palume enne ostu kontrollida mõõte mõõdutabeli järgi. Tuleb arvestada sellega, et igal tootjal on oma mõõdutabel.


www.sukkpüksid.ee lehel müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Kohaletoimetamise kulu arvestatakse veel eraldi juurde. Kauba kättetoimetamise hind sõltub kliendi poolt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisist. 


JP Group OÜ jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.


Kui kliendi e-mailile ei ole ettemaksuarve saabunud, siis palume kontrollida:

- kas olete vormistanud oma tellimuse lõpuni ja vajutanud "kinnita tellimus"

- kas Teie e-maili aadress on õige

- kas Teie postkastis on piisavalt vaba ruumi uute kirjade jaoks

- kas kiri jäi spämmifiltrisse

Kui kliendi e-mailile ei ole ikkagi saabunud tellimuse kinnitust, palume ühendust võtta info@sukkpuksid.ee


Peale tellimuse esitamist saadetakse kliendi e-mailile arve. Kui arve on tasutud, siis saadame kliendile kinnituse, et arve tasutud ja edaspidi teavitame klienti meili teel, kui saadetis on teele pandud.


1-7 päeva jooksul postitatakse kaup kliendi poolt valitud tarneviisil. Tavaliselt toimub postitamine 3 päeva jooksul, kuid mitte kauem kui 7 päeva pärast raha laekumist.


Kliendil on õigus taganeda sooritatud ostust 14 kalendripäeva jooksul, alates toodete üleandmisest kliendile. Selleks peab klient saatma JP Group OÜ-le kirjaliku tagastamisavalduse, kuhu soovitame märkida ka tagastamise põhjuse. 

Tagastatud kaup peab olema uus ja kasutamata ning originaalpakendis. Vastasel korral raha ega kaup tagastamisele ei kuulu.

Tagastatud kauba eest kanname raha üle hiljemalt 14 päeva jooksul, alates tagastamissoovi esitamisest JP Group OÜ-le. Kõik transpordikulud tasub ostja. Raha tagastatud tellimuse eest kantakse kliendi arvelduskontole, kust laekus tellimuse eest makse.